باسکول بی نظیر 60 کیلویی مدل MB 61,MB 151 HW

ساخت وبلاگ
چکیده : دارای نمایشگر hw بوده و یکی از نمونه های باسکول صنعتی است که دارای گارانتی یکساله است که در هنگام خر... با عنوان : باسکول بی نظیر 60 کیلویی مدل MB 61,MB 151 HW بخوانید :
دارای نمایشگر hw بوده و یکی از نمونه های باسکول صنعتی است که دارای گارانتی یکساله است که در هنگام خرید باسکول ارائه می شود. این باسکول با دقت 50 گرم به توزین می پردازد و مجهز به نمایشگر قیمت نیز می باشد. این باسکول تک لودسل بسیار با کیفیت بوده و ساخت گروه صنعتی بی نظیر است. از نظر قیمت باسکول ، این مدل باسکول صنعتی را می توانید با قیمتی مناسب از فروشگاه تجهیزات خریداری نمایید. یکی از قطعات مهم در باسکول ، سینی است که در این دستگاه از جنس گالوانیزه می باشد. علاوه بر این برای مقاومت بیشتر، این مدل باسکول دارای بدنه فلزی می باشد و بسیار مقاوم است. نکته دیگری که در هنگام خرید باسکول باید توجه داشته باشید این است که این باسکول بدون چرخ، فاقد چاپگر است.
از دیگر ویژگی های این باسکول بی نظیر می توان به رنگ کوره ای بدنه آن اشاره کرد. علاوه بر این ، این مدل باسکول فروشگاهی دارای رده درستی C3 بوده و به یک لامپ جهت نمایش میزان شارژ تجهیز شده است. پارسنگ ظرف خالی Tare و صفر اتوماتیک از دیگر مشخصات این مدل باسکول است. نکته قابل توجه دیگر، وجود حافظه در این مدل دستگاه می باشد. لودسل در این مدل باسکول 60 کیلویی دارای گواهینامه بین المللی نیز می باشد. باتری در این مدل باسکول قابل شارژ بوده و با هر بار شارژ کامل باتری ، دستگاه قادر است تا 200 ساعت به صورت مداوم فعالیت نماید. یکی دیگر از امکاناتی که در این باسکول بی نظیر تعبیه شده است، تعبیه خروجی RS 232 در آن می باشد. نمایشگر LED و LCD با نور پس زمینه از دیگر مشخصه های این باسکول است.
+ نوشته شده در چهارشنبه هجدهم مرداد ۱۳۹۶ساعت 14:23 توسط مینا نیکنام |
دفتر چه راهنمای باسکول باسکول,نظیر,کیلویی,...
ما را در سایت دفتر چه راهنمای باسکول دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396 ساعت: 6:23