باسکول بی نظیر 1.5 تن مدل MB 1203 PT SB 53

ساخت وبلاگ
چکیده :  دستگاهی با نمایشگر سوپری از نوع SB53 می باشد. این باسکول بی نظیر که از نظر قیمت باسکول بسیار مناسب ... با عنوان : باسکول بی نظیر 1.5 تن مدل MB 1203 PT SB 53 بخوانید :

 دستگاهی با نمایشگر سوپری از نوع SB53 می باشد. این باسکول بی نظیر که از نظر قیمت باسکول بسیار مناسب است و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است در فروشگاه تجهیزات با یکسال گارانتی عرضه می شود. باسکول تک لودسل با این مدل دارای چهار چرخ از نوع تره باری است که در هنگام خرید باسکول باید به این نکته توجه نمایید. نمایشگر قیمت در این باسکول موجب شده تا علاوه بر وزن ، قیمت نیز بر روی نمایشگر دستگاه قابل رویت باشد. در زمان توزین مواد ، دستگاه دارای حساسیت 200 گرم می باشد. سینی در این مدل باسکول 1.5 تن از جنس گالوانیزه ساخته شده و با رنگ کوره ای پوشانده شده است علاوه بر این بدنه باسکول نیز از فلز مستحکم طراحی و تولید شده است. این محصول با کیفیت ایرانی را می توانید با گارانتی اصلی از فروشگاه بزرگ تجهیزات خریداری نمایید.
این دستگاه را می توان با توجه به ویژگی ها و قابلیت های کاربردی که دارد به عنوان یکی از برترین انواع باسکول بی نظیر دانست. این مدل باسکول دارای کیفیت بسیار بالا و دقت فوق العاده ای است که با داشتن حسگر سنجش وزن با گارانتی بین المللی دقت آن دو چندان شده است. این باسکول صنعتی مجهز به یک مودم و نمایشگر از نوع وایرلس بوده و علاوه بر این دارای یک جعبه محافظ مختص به نمایشگر نیز می باشد. این دستگاه از برق شهری به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند و در زمان قطعی برق نیز از باتری پشتیبان برای ادامه فعالیت خود بهره می گیرد. لازم به ذکر است که باتری در این دستگاه قابل شارژ بوده و از ظرفیت 200 ساعت کاری برخوردار است. خروجی R23 ، رده درستی C3 و حافظه از دیگر مشخصات این باسکول بی نظیر است. این دستگاه بسیار مقاوم است و در برابر عوامل و شرایط مختلفی ، مصون است. توجه داشته باشید که انواع باسکول 1.5 تن بی نظیر در دو نوع باسکول تک لودسل و 4 لودسل عرضه می شوند که در هنگام خرید باسکول باید به آن توجه داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در فروشگاه تجهیزات تماس حاصل فرمایید.


<%= Title %>

دفتر چه راهنمای باسکول ...
ما را در سایت دفتر چه راهنمای باسکول دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 16 دی 1396 ساعت: 17:42